Reklama

Nie chcemy zaśmiecać naszych produkcji przypadkowymi materiałami reklamowymi umieszczanymi automatycznie przez zewnętrzne serwisy a jednocześnie środki finansowe są konieczne zarówno do produkcji kolejnych materiałów filmowych, rozwijania bazy sprzętowej naszej TV jak i utrzymania serwera, serwisu i osób obsługujących go jak i zajmujących się bezpośrednio rejestracją i montażem naszych filmów.
Dlatego też postanowiliśmy udostępnić możliwość SPONSOROWNIA naszego portalu. By i tu nie umieszczać zbyt wielu materiałów reklamowych przewidujemy JEDNEGO SPONSORA w każdym miesiącu i nie więcej niż dziesięciu reklamodawców również w cyklach miesięcnych.

Sponsor serwisu otrzyma - BANER REKLAMOWY ze stosowną informacją na WSZYSTKICH STRONACH portalu, który prowadzić będzie do strony z REKLAMOWYM MATERIAŁEM SPONSORA jak również linkiem do JEGO serwisu internetowego.

Reklamodawca natomiast otrzyma wymienny banner reklamowy (nie więcej niż 10 reklam wyświetlanych wymiennie) po prawej stronie naszego portalu z odsyłaczem do serwisu reklamodawcy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez [formularz kontaktowy]

Mamy nadzieję, że wspólnie POMOŻEMY POLSKIEJ KULTURZE I SZTUCE