REKLAMA

MOŻE NIE MAMY MILIONA

odsłon dziennie

za to nie podbijamy żadną metodą sztucznie licznika (dostępnego po prawej stronie na dole serwisu) a prawie 1,5 milona odwiedzin świadczy, że jest spora grupa osób zainteresowanych naszymi produkcjami. Charakter naszych materiałów powoduje, że są to Odbiorcy wyrobieni, nie szukający łatwej i tandetnej rozrywki. Trafisz zatem ze swoją reklamą do wysokiego poziomu potencjalnego klienta

polubień na FB czy też subskrybentów na YouTube

za to wszystkie wynikają z decyzji lubiących (nie kupujemy polubień, nie dajemy reklam na FB ani nie stosujemy żadnych innych metod by sztucznie podbić polubienia)

 


Nie chcemy zaśmiecać naszych produkcji przypadkowymi materiałami reklamowymi umieszczanymi automatycznie przez zewnętrzne serwisy a jednocześnie środki finansowe są konieczne zarówno do produkcji kolejnych materiałów filmowych, rozwijania bazy sprzętowej jak i utrzymania serwera, serwisu jak i czasem oosób zajmujących się bezpośrednio rejestracją i montażem naszych filmów.
Dlatego też postanowiliśmy udostępnić możliwość SPONSOROWNIA naszego portalu. By i tu nie umieszczać zbyt wielu materiałów reklamowych przewidujemy JEDNEGO SPONSORA w każdym miesiącu i nie więcej niż dziesięciu reklamodawców również w cyklach miesięcnych.

Sponsor serwisu otrzyma - BANER REKLAMOWY ze stosowną informacją na WSZYSTKICH STRONACH portalu, który prowadzić będzie do strony z REKLAMOWYM MATERIAŁEM SPONSORA jak również linkiem do JEGO serwisu internetowego.

Reklamodawca natomiast otrzyma wymienny banner reklamowy (nie więcej niż 10 reklam wyświetlanych wymiennie) po prawej stronie naszego portalu z odsyłaczem do serwisu reklamodawcy.

Możemy również zamieścić niestandardowe reklamy w równie "niestandardowych" miejscach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez [formularz kontaktowy]

Mamy nadzieję, że wspólnie POMOŻEMY POLSKIEJ KULTURZE I SZTUCE

reklama 01

DODAWANIE TREŚCI

logo 250