Skip to main content

Jeśli chcecie zobaczyć jak niebawem będzie wyglądał nasz serwis to możemy uchylić rąbka tajemnicy ;-) NOWA SZTUKA POLSKA
Jeszcze trochę pracy potrzeba by wyeliminować wszystkie błędy i przenieść materiały ale już niedługo...

header reklama

 MOŻE NIE MAMY MILIONA ODSŁON DZIENNIE ;-)

za to przez 11 lat naszej działalności nigdy nie podbijaliśmy żadną metodą sztucznie licznika a prawie 3 milony odsłon (licznik na samym dole strony) świadczy, że jest spora grupa osób zainteresowanych naszymi produkcjami. Charakter naszych materiałów powoduje, że są to Odbiorcy wyrobieni, nie szukający łatwej i tandetnej rozrywki. Trafisz zatem ze swoją reklamą do wysokiego poziomu potencjalnego klienta!

Nie chcemy zaśmiecać naszych produkcji przypadkowymi materiałami reklamowymi umieszczanymi automatycznie przez zewnętrzne serwisy a jednocześnie środki finansowe są konieczne zarówno do produkcji kolejnych materiałów filmowych, rozwijania bazy sprzętowej jak i utrzymania serwera, serwisu jak i czasem osób zajmujących się bezpośrednio rejestracją i montażem naszych produkcji.

Dlatego też postanowiliśmy udostępnić możliwość SPONSOROWNIA naszego portalu.
By i tu nie umieszczać zbyt wielu materiałów reklamowych przewidujemy JEDNEGO SPONSORA w każdym miesiącu!

Sponsor serwisu otrzyma - BANER W OKNIE POPUP przy każdym pierwszym ładowaniu strony głównej naszego serwisu jak i stosowną informację na górze i dole każdej strony (wyświetlaną nieustannie przez cały czas trwania umowy), oczywiście oba wraz z linkiem wskazanym przez sponsora.

SZCZEGÓŁY DLA SPONSORA

Reklamodawca natomiast otrzyma wymienny banner reklamowy (nie więcej niż 10 reklam wyświetlanych losowo i wymiennie) w wybranym przez siebie miejscu oznaczonym słowem "REKLAMA" na stronie głównej naszego serwisu.

SZCZEGÓŁY DLA REKLAMODAWCY

Możemy również zamieścić niestandardowe reklamy w równie "niestandardowych" miejscach.

Mamy nadzieję, że wspólnie POMOŻEMY POLSKIEJ KULTURZE I SZTUCE

2010 - 2022 © Sztuka Polska.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie jakiejkolwiek treści bez zgody zabronione.

logo 75

W tym miesiącu nasz sewis sponsoruje Portret Pupila

3111886